ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 11187669
nr 1118 7669
Ingegerd Silow
(1916-2005), Sverige
Röllakan, Ingegerd Silow (1916-2005), Sign IS, 140x186
Kondition: slitage, skador
Ingegerd Silow, svensk textilkonstnär född 1916, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2017
kl 19:34:16
29/6 10:34:17
Ingegerd Silow
Läs mer om Ingegerd Silow